COPYRIGHT © 2009 • EDENGREEN

O firmie EdenGreen

 Projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz układaniem kostki brukowej zajmujemy się od 2006 roku. Założycielem firmy jest inż. Tomasz Gruszka, który posiada wyższe wykształcenie w kierunku kształtowania terenów zieleni, które zostało poprzedzone ukończeniem technikum kształtowania terenów zieleni. Wykształcenie to poparte jest wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, montażu instalacji systemów automatycznego nawadniania oraz pracach budowlanych.

 

 Wieloletnia praca w branży ogrodniczo-budowlanej zaowocowała nawiązaniem licznych kontaktów z producentami oraz dystrybutorami artykułów ogrodniczo-budowlanych, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu ciekawe rozwiązania, a także wysokiej jakości asortyment, w niskich cenach. Dla klientów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w realizacji zlecenia, organizujemy wspólne wyjazdy do

  Każdy realizacja wykonana przez EdenGreen Ogrody Lublin jest inna, w związku z tym mają Państwo pewność posiadania oryginalnego i nietypowego ogrodu lub nawierzchni brukowej. Dzięki znajomości materiałów i doświadczeniu w ich odpowiednim doborze, realizacja przebiega płynnie i wykonana jest w odpowiedniej jakości. Przed i w trakcie realizacji doradzamy, proponując najlepsze rozwiązania, na bieżąco konsultując wykonywane prace z Klientem, aby był on w pełni zadowolony z efektu.

 

 Budowa ogrodu, a zwłaszcza nawierzchni z kostki brukowej jest bardzo pracochłonnym zajęciem, które trudno wykonać samemu, zwłaszcza gdy brak nam czasu i sił, a sami nie mamy doświadczenia i pomysłu na swój ogród i podjazd. W takiej sytuacji warto powierzyć wykonanie tego zadania profesjonalnej firmie, jaką jest EdenGreen Ogrody Lublin.

 

szkółek, aby klient zapoznał się z roślinami, które będą tworzyć jego ogród. Klienci, którzy zlecili nam wykonanie usługi brukarskiej mogą również aktywnie uczestniczyć w doborze i zakupie kostki brukowej. Dla klientów, którzy nie posiadają czasu, przygotowujemy zdjęcia i opisy materiałów potrzebnych do realziacji np. zdjęcia roślin, kostki brukowej, projekty, katalogi, schematy.

Zlecenia na ogrody, nawierzchnie z kostki brukowej, systemy automatycznego nawadniania przyjmujemy i realizujemy na terenie całego województwa lubelskiego m.in. w miejscowościach takich jak: Lublin, Puławy, Kraśnik, Łęczna, Lubartów, Świdnik, Zamość, Chełm.

Drugim kierunkiem działań firmy Edengreen jest drogeria internetowa, w której znajdą Państwo ofertę bogatą w kosmetyki naturalne, ekologiczne, mineralne, organiczne i orientalne z całego świata dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także zdrową żywność, suplementy diety oraz ekologiczne środki czystości. Sklep internetowy BioLifestyle oferuje produkty takie jak: szampony bez sls, odżywki bez silikonów, naturalne farby i henny, oleje do włosów i ciała, kremy do twarzy bez parabenów, toniki, maseczki, peelingi, kosmetyki do demakijażu, pasty do zębów, balsamy i mleczka do ciała, mydła, płyny i olejki do kąpieli, żele pod prysznic, kremy do stóp i dłoni, płyny do higieny intymnej, kosmetyki do opalania, kosmetyki do makijażu takie jak: podkłady, fluidy, pudry, róże, bronzery, rozświetlacze, cienie do powiek, kredki i eyelinery, tusze do rzęs, szminiki i błyszczyki. W naszym sklepie online znajdą Państwo również kosmetyki na niektóre dolegliwości, np. szampony na wypadanie włosów, przeciwłupieżowe, kosmetyki przeciwtrądzikowe, przeciwzmarszczkowe, do suchej i tłustej cery, preparaty przeciwgrzybicze. Zapraszamy